Auto-Created-3
10 Ocak 2022 ( 1575 izlenme )
Reklamlar

66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi! Nasıl mı?

66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi! Nasıl mı? İşte haftada 3 kez içtiği o çay
Doğa, her hastalık için birçok ilacı barındırır. Bitkiler, sağlığımızı iyileştirecek ve tüm hastalıkları tedavi edebilecek gerekli vitamin ve mineralleri içerir. Ancak sadece hasta olduğumuzda değil aynı zamanda hasta olmadan önce de koruyucu olarak bu doğal ilaçları kullanmalıyız.
66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi! Nasıl mı? İşte haftada 3 kez içtiği o çay

Bristol şehrinde yaşayan bu kadın haftada 3 kez içtiği kekik çayının mucizelerin anlattı. 66 yaşına kadar hiç doktora gitmediğini, bunu kullandığı doğal bitkisel tedavi yöntemlerine borçlu olduğunu aktardı.


KEKİK ÇAYININ HAZIRLANIŞI:Suyu bir tencereye koyun ve kaynayıncaya kadar pişirin. Kaynadıktan sonra ocaktan alın. Sonra, kekikleri üzerine ekleyerek 10 dakika demlenmesini bekleyin. Soğuduktan sonra, sağlığınızı artırmak ve sayısız hastalık ve rahatsızlığı önlemek için haftada 3 kez biraz da bal ekleyerek 1 fincan kekik çayı için.Bir hastalığı tedavi etmek için kullanacaksanız, günde 2 defa ve haftada 3 kez almanızı öneririz.


Antioksidan özelliklere sahiptir; Yaşlanma sürecini yavaşlatır; Kemikleri güçlendirir; Antiinflamatuar özelliklere sahiptir; Cildi sağlıklı tutar; Soğuk algınlığına karşı korur; Sindirimi iyileştirir; Sindirim problemlerini giderir;

Dolaşımı düzenler.Gördüğünüz gibi kekik çayı, tüketebileceğiniz en sağlıklı içeceklerden biridir. Düzenli olarak içtiğiniz zaman, vücudunuz size adete teşekkür Edecektir.Okuduğunuz için teşekkürler ve paylaşmayı unutmayın!

Bunu daha önce duymadınız!

Bunu daha önce duymadınız!


Mısır püskülünün faydaları arasında en çok bilinen özelliği İdrar söktürücü etkisidir.Vücutta tutulan fazla sıvının sağlıklı bir biçimde atılmasına yardımcı olur.Romatizma ve gut, Böbrek iltihabı,Kalp ödemi,Mesane nezlesi,Böbrek sancıları,Taş yapıcı idrar yolları rahatsızlıklarında mısır püskülünden yararlanılabilir.


Bir tatlı kaşığı ince kıyılmış mısır püskülü bir su bardağı kaynar suda 5 dakika demlenerek hazırlanır. Günde 3 kez yemeklerden 1 saat önce içilir.


İdrar yollarını temizler.
Sakinleştiricidir.
Ödemleri giderir.
Bedeni güçlendirici toniktir.
Romatizma tedavisinde yardımcı olur.
İdrar söktürücüdür.
Sinirleri yatıştırır.
Mesane taşlarını düşürür.


Böbrek iltihabı, romatizma ve gut hastalıklarına karşı etkilidir.
İdrar yollarındaki ve mesanedeki taşları düşürür.
Zayıflamaya ve vücuttaki yağları eritmeye yardımcı olur.
Çocuklarda ve yaşlılarda görülen altını ıslatmaların tedavisinde faydalıdır.
Üretrit (idrar yolları enfeksiyonu), sistit (mesane enfeksiyonu) ve prostatit (prostat bezi enfeksiyonu) tedavilerinde etkilidir, özellikle ayrıkotu ve civanperçemi ile birlikte kullanılırsa daha etkili olur.
Çocuklarda böbrek sorunlarının atlatılmasına yardımcı olur

***************************
Dünya bu adamı konuşuyor: Hiçbir iş yapmadan günde 2100 TL kazanıyor
Japonya, "Hiçbir şey yapmadan kendini kiralayan adam" lakabını alan 35 yaşındaki Shoji Morimoto'yu konuşuyor...

Dünya bu adamı konuşuyor: Hiçbir iş yapmadan günde 2100 TL kazanıyorJaponya, "Hiçbir şey yapmadan kendini kiralayan adam" lakabını alan 35 yaşındaki Shoji Morimoto'yu konuşuyor... Pandemi döneminde canı sıkılan ve sosyalleşmek isteyenlerle 700 TL'ye anlaşıyor. Ulaşım ve yemek parasını da ödeten Morimoto'nun tek işi ise karşısındaki kişiyle basit sohbet etmek. İlginç icatların ve girişimlerin çıktığı Japonya hiçbir iş yapmayarak para kazanan 35 yaşındaki Shoji Morimoto’yu konuşuyor…
Hiçbir hizmet sunmayan ve sadece varlığını kiralayarak karşısındaki kişiye sadece eşlik eden Morimoto’nun yaşamı hem ülkesinde hem de dünyada büyük bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Her bir müşterisinden 10.000 Japon Yeni (yaklaşık 700 TL) artı ulaşım ve yemek ücreti karşılığında insanların yanına giden Morimoto, özellikle corona virüsü salgını yüzünden yalnızlık çeken ve depresyona giren Japonlara eşlik ediyor. Morimoto, günde 34 müşteriyle buluşabildiğini ve kazancını artırabildiğini söylüyor.


 

MÜŞTERİLER MEMNUN Kazandığı para karşılığında yemek yemek, bir şeyler içmek ya da karşısındaki kişinin sorularına ve konuşmalarına basit yanıtlar vermek gibi sıradan işler yapan Morimoto özellikle sosyal medyada kısa sürede fenomen oldu. Twitter’da 269 binden fazla takipçisi olan Morimoto’nun üç yıl içinde kitabı çıktı ve bir diziye de ilham kaynağı oldu. İnternet sitesinde Morimoto’nun hizmetinden faydalananların yorumları da bir hayli dikkat çekici. Bir müşterisi, “Benimle yürüyüş” yaptı derken diğeri de “Ben alışverişe çıktığımda bana eşlik etti” yorumunu yaptı. Morimoto’nun internet sitesinde, “Benim gibi hiçbir şey yapmayan birini kiralayabilirsiniz. Ben her zaman müsaitim ve yemek, içmek ve basit cevaplar vermek haricinde bir şey yapmıyorum” dedi.


 

HER ŞEY 2018’DE BAŞLADI Osak Üniversitesi’nde fizik mezunu olan Morimoto evli ve dört yaşında bir çocuğun babası… Üç yıl boyunca yayıncılık alanında çalışan ve sıkılınca istifa eden Morimoto’nun hikayesi ise 2018’de bir Twitter mesajı ile başladı. 2018’de paylaştığı mesajda, “Ben kendimi kiralığa çıkarıyorum. Bir mağazaya tek başınıza girmek zor mu? Ya da yanınızda birinin varlığını mı istiyorsunuz? Ben basit şeyler haricinde hiçbir şey yapmıyorum” ifadesini kullanmıştı. Bir süre bu hizmeti ücretsiz sunan Morimoto, taleplerin artması ve bazı insanların bu hizmeti suistimal etmesi sonucunda ücret talep etmeye başladığını söyledi. Günde 34 müşteriyle bir araya geldiğini söyleyen Morimoto, “İnsanların büyük çoğunluğu sesleri duyulsun birisi onları dinlesin istiyor. Ben onları yargılamadan dinliyorum, insanların yalnızlık hissini dindiriyorum” dedi.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, "Amacımız adil ve rekabetçi bir piyasanın oluşturulması" Borsada Hareketlilik Devam Ediyor Altında yavaşlayan büyümeye destek Tesla, 2 milyondan fazla aracı otopilot yazılımını güncellemek için geri çağırdı