Somer Şefe hapis yerleri gözüktü >>

Magazin dünyasından bu zamana kadar birçok ünlü ismin başına kötü olaylar geldi. Son olarak ünlü şef Somer Sivrioğlu'nun başına gelenler meslek hayatını bitirdi!
Bazı ünlülerin başına gelenler herkesi hem korkutuyor hem de şaşırtıyor. Bu zamana kadar birçok ünlünün başına korkunç olaylar geldi. Son olarak bu ünlüler arasına Master Chef'in jurisi olan Somer Şef girdi. Somer Sivrioğlu'na ait restoranın istinat duvarı çöktü. Bir kişi öldü diğeri ise ağır yaralı...

Ünlülerin hayatını karartan olaylar ne?
Magazin dünyasının ışıltı hayatı zaman zaman kararabiliyor. Ünlü isimler bazen öyle olaylara karışıyor ki inanılacak gibi olmuyor. Bazen ise başlarına gelen acı olaylar, ölümler, aldatılmalar gibi her insanın başına gelebilecek durumlarla karşılaşabiliyorlar. Bunun yanı sıra gösteri dünyasının ünlüleri zaman zaman kendileriyle birlikte çalışan asistanları ya da yardımcılarıyla mahkemelik de oluyor.

Somer Şefin başı büyük dertte
Somer Şefin Beşiktaş'da bulunan ünlü restoranının istinat duvarı çöktü. Akşam saatinde gerçekleşen olayda iki kişi ağır betonların arasında kaldı. Vatandaşların hemen ambulans ve polisi aramasından sonra olay yerine çok sayıda ekip geldi. 

devamı için görsellere tıklayınız
Reklamlar