Pantolonuna delik açıp mahkumla ilişkiye giren gardiyan

32067 izlenme 08 Mayıs 2022
Reklamlar
videolu haber

Pantolonuna delik açıp mahkumla ilişkiye giren gardiyan tutuklandı
Amerika California'da gardiyan olarak çalışan 26 yaşındaki Tina Gonzalez, çalıştığı cezaevinde üniformasına bir delik açarak bir erkek mahkumla diğer 11 mahkumun gözü önünde ilişkiye girdi. İlişkiye girdiği mahkuma kaçak yollarla uyuşturucu ve cep telefonu getirdiği tespit edilen Tina tutuklandı.

Cezaevi yetkilisi Steve McComas, Tina'nın mahkumla pantolonun keserek ilişkiye girerek mesleğe başlamadan önce yaptığı yemine ihanet ettiğini, böyle bir şeyi ancak akıldan mahrum bir kişinin yapabileceğini söyledi.

McComas, Tina'nın mahkumla bir yıl boyunca ilişki yaşadığını ve tutuklandıktan sonra Tina'nın cezaevinde telefon kayıtlarının hiç bir şekilde pişman olmadığını gösterdiğini söyledi.


İşlediği suçtan dolayı Tina'ya 210 hapis cezası veren mahkeme hakimi Michael Idiart, Tina'ya davranışının aptalca olduğunu ve yaşamı boyunca hep bunun acısını çekeceğini söyledi.

McComas, Tina'nın ayrıca cezaevinde sürekli arkadaşları ile yaptığı konuşmalarda gardiyan olarak görev yaptığı sırada işlediği suçları övünerek anlattığını belirti.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

MASTERCEH'TE İLK OLDU ELENEN AÇIKLIYORUZ MasterChef'te bu akşam elenen isim şefleri bilr saşırtti. En son yaptığı hata elenmesine neden oldu (ELENEN KİŞİ YO'RUM'DA) Hangi EYT'liler Emekli Olabilecek? Diyanet Vatan Şaşmaz'ın ölümünden sonra Ölüm anında ne oluyor açıkladılar. 25 yıllık araştırma DETAYLAR YORUMDA