Auto-Created-3
06 Temmuz 2023 ( 110 izlenme )
Reklamlar

Meksikalı milyarderin lüks yatı Bodrum'a demirledi!

Meksikalı milyarderin lüks yatı Bodrum'a demirledi! Tam 16 milyon liralık yakıt ikmali yapıldı.

Meksikalı milyarder Ricardo Salinas Pliego'ya ait 105 metre uzunluğundaki 210 milyon dolarlık 'Lady Moura' isimli yat Bodrum'a yanaştı. Gemideki 18 tankere 600 ton akaryakıt ikmali yapılırken, toplam maliyetin 16 milyon lira olduğu belirtildi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde demirleyen Meksikalı iş adamı Ricardo Salinas Pliego'ya (67) ait lüks yat 'Lady Moura' için 16 milyon lira değerinde 600 ton akaryakıt satın alındı.

Meksikalı milyarderin lüks yatı Bodrum'a demirledi! Tam 16 milyon liralık yakıt ikmali yapıldı

210 milyon dolar değerinde

Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum'a lüks yatlar gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Meksikalı milyarder Ricardo Salinas Pliego'ya ait 105 metre uzunluğundaki 210 milyon dolarlık 'Lady Moura' isimli yat dün Bodrum'un Yalıkavak açıklarına geldi.

Meksikalı milyarderin lüks yatı Bodrum'a demirledi! Tam 16 milyon liralık yakıt ikmali yapıldı

10 SAATTE YAKIT DOLDURMA

İçinde Meksikalı bir milyarderin olduğu tahmin edilen yat, sabah saatlerinde Kumbahçe Gemi Yanaşma İskelesi'ne demirledi. Gemiye yaklaşık 10 saat yakıt ikmali yapıldı. Toplam 18 tankere 600 ton akaryakıt eklenirken, akaryakıtın toplam maliyetinin 16 milyon lira olduğu belirtildi.

Meksikalı milyarderin lüks yatı Bodrum'a demirledi! Tam 16 milyon liralık yakıt ikmali yapıldı

BUSH VE EŞİNİ AĞIRLADI

Yaklaşık 80 kişilik ekibi, tam teşekküllü hastanesi, güvertesinde gerçek kum plajı ve yaklaşık 20 metre uzunluğundaki yemek masasıyla dikkat çeken 'Lady Moura', daha önce George H.W. Bush ve eşi Barbara'nın dünya çapında birçok ünlüyü ağırladıkları biliniyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Şimşek ve Hafize Gaye Erkan liderliğindeki yeni ekonomi yönetiminin aldığı önemli kararlar, olumlu sonuçlar veriyor MASAK'ın E-Tebligat Göndereceği Kurumlar Arttı Merkez Bankası Para Politikası Kurulu Toplantı kararlarını ilişkin özet raporu yayınladı. Son dakika! Bakan Bilgin: Son dönemde asgari ücreti tarihin en yüksek oranında artırdık, Aralık'ta da artıracağız.