Auto-Created-3
07 Nisan 2023 ( 79 izlenme )
Reklamlar

Küresel ekonominin ünlü isminden "Dünya tarihinin en büyük balonu" uyarısı geldi.

Küresel ekonominin ünlü isminden "Dünya tarihinin en büyük balonu" uyarısı geldi.

ABD'li girişimci aynı zamanda İş adamı ve yazar olan Robert Kiyosaki, yatırımcıları kağıt varlıkları bırakmaya ve fiziki altın almayı düşünmeye çağırdı.

Kitapları 51 dile çevrilen ve dünya çapında 41 milyondan fazla yok satan kişisel finans ve işletme eğitimi veren Rich Global LLC ve Rich Dad Company'nin kurucusu olarak tanınan Robert Kiyosaki'den beklenmedik bir açıklama geldi. "Çabuk zengin olma" adı altında alınan kağıt varlıklar için dikkat çekici ifadeler kullanıldı.

Kişisel finans üzerine çok satan kitabın ortak yazarı, yatırımcıları kağıt varlıklarını terk etmeye çağırdı ve günümüz ekonomisinin "dünya tarihindeki en büyük balon" olduğu konusunda uyardı.

"Bunlar bizim daha iyi günlerimiz"
Bu yıl çoğu yatırımcı için mutlu bir yıl olmadı çünkü finansal piyasalar yüksek dalgalanma ve çöküş yaşadı, hisse senetleri ve tahviller değer kaybetti ve hatta geniş kapsamda olan borsa yatırım fonları (BYT'ler) kırmızıya döndü. 

Mevcut finansal piyasaların düşüşüyle ​​birlikte, bazı finansal varlıkların fiyatları düşerken, bazı yatırımcılar potansiyel kazanç umuduyla riskli stratejilere yöneldi. Ancak Kiyosaki, "en kötüsünün henüz gelmediği" şeklinde uyarılarda bulundu ve bu tür ayartmalara boyun eğilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

"Paranıza Sahip Çıkmalısınız"
İş dünyasının ünlü yüzü, kendi stratejisini "Paranıza Sahip Çıkmalısınız" tavsiyesiyle paylaştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aile ve Gençlik Fonu teklifi Meclis'te kabul edildi Avrupa Merkez Bankası (ECB) faiz oranlarını açıkladı Bakan Şimşek: 420 binden fazla kapıyı çaldık, niyetimiz kira sözleşmelerini e-Devlet üzerinden yapmak Emeklilere bir zam daha yapılacak iddiası! İşte kulislerde konuşulan rakam