Auto-Created-3
19 Temmuz 2023 ( 66 izlenme )
Reklamlar

Fahrettin Altun'dan Suudi Arabistan Enformasyon Bakanlığı ile imzalanan anlaşmaya ilişkin rapor yayınladı.

Fahrettin Altun'dan Suudi Arabistan Enformasyon Bakanlığı ile imzalanan anlaşmaya ilişkin rapor yayınladı.

Suudi Arabistan Enformasyon Bakanlığı ile imzalanan anlaşmayı değerlendiren İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Ülkelerimiz arasındaki medya ve iletişim alanlarında ilişkileri geliştirmeyi ve iş birliğini ilerletmeyi amaçlayan anlaşmamız hayırlı olsun." dedi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Suudi Arabistan İletişim Başkanlığı ile Enformasyon Bakanlığı arasında imzalanan ve iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi, medya ve iletişim alanlarındaki iş birliğinin yoğunlaştırılması amacıyla imzalanan anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

Altun, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanlığı ile Suudi Arabistan Krallığı Enformasyon Bakanlığı Arasında Suudi Arabistan Medya Bakanı Salman bin ile İletişim İşbirliğine İlişkin Mutabakat Zaptı Yusuf elDevsari, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Suudi Arabistan ziyareti kapsamında" imzaladıklarını açıkladı.

Fahrettin Altun, iki ülke arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi ve medya ve iletişim alanlarında iş birliğinin yoğunlaştırılması amacıyla imzalanan anlaşmanın hayırlı olmasını diledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD'de martta aylık bazda ithalat fiyat endeksi azalışta İstanbul'da İspark ücretlerine yüzde 57 zam yapıldı Konya'da kovulduğunu bildiren bir vatandaşın cebindeki 5 TL'lik banknotta yazan not yürek burktu! İBB'den yeni destek açıklandı! 50 bin üniversite öğrencisine beslenme desteği sağlandı.