Auto-Created-3
01 Haziran 2023 ( 69 izlenme )
Reklamlar

Ev tadilatı yapan Koçtaş'ın dijital mağazası Koctas.com.tr pazaryerine dönüştürüldü

Ev tadilatı yapan Koçtaş'ın dijital mağazası Koctas.com.tr pazaryerine dönüştürüldü.

Açıklamaya göre Koçtaş, 58 ilde 389 mağazasıyla müşterilerine hizmet verirken, koctas.com.tr üzerinden de ürünlerini Türkiye geneline ulaştırmayı hedefliyor.

Koçtaş Genel Müdürü Devrim Kılıçoğlu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Şirketimizde çevik pazaryeri ekibini oluşturduk. 'Online Pazaryeri' Koçtaş için bir dönüm noktasıdır. Pazaryeri projemizle ürün sayımız en az %10 artacak” dedi. 

Yapı sektöründe şimdiden yüzbinlerce var. Müşterilerimize birden fazla ürün sunarken, geniş tedarikçi ağımız ile milyonlarca ürünü çok kısa sürede milyonlarca müşterimizle buluşturacağız.

Yapı mağazacılığında müşterilere tercih yapma fırsatı sunmanın önemini dile getiren Kılıçoğlu, “Yapı sektöründe çeyrek asrı aşan deneyim ve uzmanlığımızı daha çok kişiye ulaştırmak istiyoruz. "Çevrimiçi Pazaryeri" projesi. 

Ürünlerimizi "ara, tıkla, teslim al" dediğimiz eve teslim veya tıkla & al seçenekleriyle müşterilerimize ulaştırıyoruz. Şu anda 100.000 ürünümüz ve 316 satıcımız var. Sonunda “Her yıl toplam 500.000 ürün ve 1.000'den fazla ürünümüz var. Amacımız satıcıya ulaşmak” dedi.

Kılıçoğlu, 2023 yılında 100 yeni mağaza açarak toplam mağaza sayısını 450'ye çıkarmayı hedeflediklerini de belirtti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dolar ve euro ne kadar oldu? İşte döviz kurunda son durum 18 i birden Emeklilerin bayram ikramiyesine ek zam ihtimali ORTALIK BİR ANDA KARIŞTI