Auto-Created-3
19 Haziran 2023 ( 92 izlenme )
Reklamlar

Elon Musk: Akıllı TV'ler için video uygulaması 'Geliyor'

Twitter, yenilikleriyle gündemde kalmaya devam ediyor. Tesla ve SpaceX gibi dev teknoloji merkezlerinin sahibi Elon Musk'ın Twitter'ı satın aldığı tarihten bu yana yaptığı değişiklikler, şirketin popülaritesini sürdürmesi için yeterli görünmüyor. Uzun süredir değer kaybeden Twitter, geçtiğimiz günlerde CEO değişikliğine gitti ve Linda Yaccarino şirketin yönetimini devraldı.

KULLANICIYA BİLDİRİM İLE DUYURULUR

Akıllı TV'ler için bir Twitter video uygulaması, sosyal medya şirketinin planlarında, sahibi Elon Musk bir tweet'te, şirketin video içeriğini platform odağında genişletme taahhüdüne yönelik yeni planları doğrultusunda bir hareket olduğunu söyledi.

CEO transferine rağmen Twitter'daki faaliyetlerini ihmal etmeyen Musk, dün Twitter'da yeni bir şey duyurdu. Musk, bir kullanıcının "Akıllı TV'ler için bir Twitter uygulamasına ihtiyacımız var" gönderisine "Geliyorum" yanıtını verdi. Bu yeniliği böyle duyurdu.

YENİ CEO İLE BİR SUNUM YAPTINIZ

Perşembe günü bir yatırımcı sunumunda, yeni CEO Linda Yaccarino ve Musk, Twitter'ın sosyal medya şirketinin işini dijital reklamcılığın ötesine taşımaya yardımcı olmak için video, yaratıcı ve ticaret ortaklıklarına odaklanma planlarını açıkladı.

Sunumdan bir slayt, dikey videoların Twitter'da geçirilen sürenin yüzde 10'undan fazlasını oluşturduğunu gösterdi. Bu sunumla ilgili bu yeni tweet ile yapılan açıklama, Twitter'ın daha çok video ve akıllı TV uygulamalarına ağırlık vereceğini gösteriyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son dakika! Kırmızı bültenle aranan Thodex'in kurucusu Fatih Özer Arnavutluk'ta yakalandı Dolar/TL değer kazancıyla başladı Türkiye İstatistik Kurumu, “Yapı Ruhsatı İstatistikleri Rakamlarını Yayınladı" Beyaz altında hasat başladı! Üretici verimden de kaliteden memnun