Anasayfa
28 Mart 2024 ( 10 izlenme )
Reklamlar

AIM startup, küresel teknoloji trendlerinin odak noktası haline geldi

2023 ve 2024 yıllarında gerçekleşecek olan AIM Startup, teknoloji girişimcilerinin gelecek vizyonlarına destek olmayı ve gelecek trendlerini şekillendirmeyi amaçlamaktadır. Özellikle, mentorluk imkanları ve 60.000 dolara kadar ödül fırsatı sunarak yenilikçi fikirlerin gelişimine katkı sağlayacak.

AIM Startup, küresel teknoloji trendlerinin odak noktası haline gelmiş durumda ve bu gelişmeler, sektördeki dinamik değişimleri yansıtmaktadır. Öte yandan, Küresel Startup Ekosistemi Raporu 2023'e göre, teknoloji sektöründe Fintech, sağlık hizmetleri ve çevre teknolojilerine yönelik ilginin arttığı ve yapay zeka sektöründe etkileyici bir büyüme öngörüldüğü belirtilmektedir.

AIM Kongresi ise "Değişen Yatırım Ortamına Uyum Sağlama: Küresel Ekonomik Gelişim İçin Yeni Potansiyelleri Değerlendirme" temasıyla Abu Dabi'de düzenlenecek. Bu kongre, küresel ekonomik gelişimi ele alacak ve çeşitli paydaşları bir araya getirerek değişen yatırım ortamına uyum sağlamayı tartışacak.

Tüm bu gelişmeler, teknoloji alanında heyecan verici bir döneme işaret ederken, AIM Startup ve AIM Kongresi gibi etkinlikler, sektördeki ilerlemeleri değerlendirmek ve geleceğe hazırlanmak için önemli fırsatlar sunmaktadır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kasım ayında rekor promosyon geliyor! En yüksek teklifi veren banka ise ilk yorumda İstanbul'da İspark ücretlerine yüzde 57 zam yapıldı 2 yıl önce 15 bin dolar değer biçilen tablo, 14 milyon dolara satıldı Bakan Kurum'dan kira hakkında konuştu