Auto-Created-3
29 Eylül 2023 ( 81 izlenme )
Reklamlar

1 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe yüzde 20 oranında zam yapıldı 29 Eylül 2023 00:16

1 Ekim itibarıyla, sanayi ve ticarethane abonelerinin kullanımı için elektrik fiyatlarına yüzde 20 oranında zam yapıldı. Ancak konut abonelerine herhangi bir fiyat artışı uygulanmayacak.

Sektör kaynaklarından elde edilen bilgilere göre, mesken aboneleri için 100 kWh tüketiminde fatura bedeli 150 TL olarak sabit kalacak. Yani konut aboneleri elektrik tüketimlerinde herhangi bir zamla karşılaşmayacaklar.

Sanayi ve ticarethane aboneleri ise kullanacakları elektrik için yüzde 20 oranında bir zamla karşılaşacaklar. Bu zam, bu abonelerin elektrik maliyetlerini artırarak işletme maliyetlerine etki edebilir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir ailenin aylık açlık sınırı 10 bin 362 lira, yoksulluk sınırı ise 33 bin 752 lira oldu Prof. Dr. Celal Şengör, maden açılmasına karşı çıkanları cahil ilan etti Aldığı paket çekirdeğin içinden sigara izmariti çıktı Orman Korucusu İnanılmaz Bir Şey Keşfetti - Bir An Bile Tereddüt Etmeden Hemen Polisi Aradı