Auto-Created-3
01 Haziran 2023 ( 65 izlenme )
Reklamlar

Hisarcıklıoğlu Güven Tazelemek için Çabalıyor

TOBB'un yeni yönetim kurulu: Ali Kopuz (İstanbul Ticaret Borsası Başkanı), Selçuk Öztürk (Konya Ticaret Odası Başkanı), Salih Zeki Murzioğlu (Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Tamer Kıran (İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı), Faik Yavuz (Ankara Ticaret Odası Başkanı), Cengiz Günay (Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Zeki Kıvanç (Adana Ticaret Odası), Engin Yeşil (Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı), Hakan Ülken (Aydın Ticaret Odası Başkanı) Ticaret), Şaban Aziz Karahmehmetoğlu (Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı), Mehmet Büyüksimitçi (Kayseri Ticaret Odası Başkanı), Mustafa Cihat Lokmanoğlu (Mersin Deniz Ticaret Odası), İbrahim Burkay (Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı) , Seyit Ardıç (Ankara Ticaret Odası Başkanı), Şekib Avdagiç (İstanbul Ticaret Odası Başkanı), Işınsu Kestelli (İzmir Ticaret Borsası Başkanı), Ali Çandır (Antalya Ticaret Borsası Başkanı), Ender Yorgancılar (Ege Başkanı) Ticaret Odası), Mehmet Tuncay Yıldırım (Gaziantep Ticaret Odası Başkanı) ve Saim Özakalın (Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı) katıldı.

İzmir Ticaret Borsası Başkanı Kestelli, TOBB'un ilk kadın yönetim kurulu üyesi seçilirken, genel kurulda yönetim kurulu ve komisyon seçimleri de yapıldı.

“Yenilenen Heyecanla Çalışmalarımıza Başlıyoruz”

Ayrıca Hisarcıklıoğlu, Twitter hesabından TOBB'un 79. Genel Kurulu'na ilişkin haber yaptı.

79. TOBB Genel Kurulu'nun ülke ve iş dünyası için hayırlı olmasını dileyen Hisarcıklıoğlu, şu değerlendirmelerde bulundu:

“Organ seçimlerini 365 oda/borsa başkanımız ve delegelerimizin oylarıyla tamamladık. Büyük bir aile olarak yenilenmiş bir ruh ve şevkle yeniden çalışmaya başlıyoruz. Yeni seçilen Kurulumuz, Komisyonlarımız, Konseylerimiz ve Kurullarımız ile birlikte ülkemize ve iş dünyamıza hizmet etmeye hep birlikte devam edeceğiz.” Rabbim, Allah cümlemize hayırlı hizmetler yapmayı ve aldığımız bu emaneti hakkıyla yaşamayı nasip etsin.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüm gözler 6 aylık enflasyon verilerinde! memur ve emekli maaşlarına yapılacak tahmini zam oranları haberimizde Continental, 7 Bin 150 Kişinin İşine Son Verecek Güne yatay bir seviyede başlayan dolar 26,97'den işlem görüyor Akaryakıt fiyatları yine yükselişte! 2 lira 14 kuruş indirimin sevinci araç sahiplerinin kursağında kaldı.