Auto-Created-3
13 Mart 2024 ( 104 izlenme )
Reklamlar

Hesap ekstrelerini görünce aldatıldığını düşünen kadına, banka hata yaptığını söyledi

Aydın'ın İncirliova ilçesinde yaşayan bir çift, bankanın hatası nedeniyle boşanma noktasına geldi. 77 yaşındaki F.B. ile 75 yaşındaki Z.B. çifti, bankanın yanlış kayıt yapması sonucu evliliklerini sonlandırma kararı almıştı. Bankamatikten eşinin hesap ekstresini alan kadın, hesapta yapılan işlemleri görünce aldatıldığını düşünerek boşanma kararı almıştı. Ancak olayın ardında bankanın hatası olduğu ortaya çıktı.

77 yaşındaki adam iş nedeniyle il dışına çıktıktan bir hafta sonra evine döndüğünde, eşi bankamatik kartını kullanarak hesap hareketlerini kontrol etmek istedi. Ancak hesap ekstresinde, kocasının yanında olmadığı bir zamanda hesapta yapılan işlemleri görmesi üzerine büyük bir şok yaşadı. Gece saatlerinde alışveriş yapıldığını, para çekme ve yatırma işlemlerinin gerçekleştirildiğini gören kadın, eşinin kendisini aldattığını düşünerek aile üyelerini bir araya toplayarak boşanma kararını açıkladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Apple, 18 Mayıs'ta başlayan fiyat artışında dördüncü kez fiyatlarını artırdı AVM'nin metrekare kullanım hacmi 2021 yılına göre nominal olarak yüzde 133,8 arttı Yabancı şirketin ‘Petrol yok’ diyerek kapattığı kuyudan petrol fışkırdı Rekabet Kurulu'ndan Nestle Türkiye'ye 346 milyon lira ceza