Auto-Created-3
20 Ocak 2024 ( 49 izlenme )
Reklamlar

Ezeli rakiplerine açık ara yapan Fenerbahçe, 663 milyon TL kar elde etti

Süper Lig'in büyük kulüpleri Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor, 20232024 sezonunun ilk 6 ayının faaliyet raporlarını açıkladı. Bu kapsamda, kulüplerin mali durumlarına dair önemli bilgiler ortaya çıktı.

Fenerbahçe, 663 milyon TL kar ederek listenin zirvesine yerleşti. Galatasaray ise 34 milyon TL karla ikinci sırada yer aldı. Ancak, Beşiktaş ve Trabzonspor ise büyük zararlarla karşılaştı. Beşiktaş, 6 aylık dönemde 459 milyon TL zarar açıklarken, Trabzonspor ise 854 milyon TL zararla listenin sonunda yer aldı.

Bu rakamlar, kulüplerin mali performanslarına dair önemli bir gösterge olarak değerlendirilmekte. Kulüplerin elde ettikleri gelir ve karlar, sportif başarılarının yanı sıra finansal yönetimlerini de yansıtmaktadır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Zeytinyağı fiyatı yüzde 160 arttı, Ticaret Bakanlığı müdahale etti Memurlar ve emekli memurlar arasındaki toplu iş sözleşmesinin ilk turu sona erdi Osmaniye'de kardeşler arasında silahlı kavga: 2 ölü, 3 yaralı Kamu işçisinin zam pazarlığında taban ücretler ve zamlar gündemde