Auto-Created-3
02 Kasım 2021 ( 9767 izlenme )
Reklamlar

Dehşete düşüren anlar İşte detaylar >>

Ankara’nın Mamak ilçesine bağlı Kutludüğün mahallesinde yaşanan olayda T.Y, daha önce birlikte kaldıkları yurttan tanıştığı ve husumetli olduğu H.A.’ya barışma mesajı göndererek buluşma teklif etti. Akşam buluşma noktasına erkek arkadaşı ile gelen T.Y., birlikte H.A.’yı otomobile bindirip, ıssız bir yere götürdü.


Burada T.Y., H.A.’yı darbetti. Bu sırada erkek arkadaşı da cep telefonu kamerasıyla görüntü çekti. Videoda zorla kıyafetleri çıkarttırılan H.A.’nın, T.Y. tarafından saçından tutulup yumruklandığı görüldü. H.A.’nın videoyu çeken kişiye, “Ağabey yapma; çoluğun çocuğun var ağabey, ben öksüzüm” şeklindeki yalvarması da duyuldu.

GÖZALTINA ALINDILAR

Görüntünün sosyal medyada paylaşılmasının ardından jandarma olayla ilgili inceleme başlattı. H.A.’nın korktuğu için şikayetçi olmak istemediği öğrenilirken,T.Y. ile bu sırada cep telefonu ile görüntü çeken erkek arkadaşı R. jandarma tarafından gözaltına alındı. H.A. da ifadesi alınmak üzere jandarma karakoluna götürüldü. Soruşturma sürdürülüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mehmet Ali Erbil 'İnancım kuvvetlendi' deyip en büyük pişmanlığını itiraf etti: Çırılçıplak fotoğraflar... Fed Üyesi Christopher Waller Enflasyon hakkında söylemlerde bulundu Tarımsal girdide yüzde 49,70 yükseliş Memur ve emekli ne kadar maaş alacak? Yıl sonundaki enflasyon tahmininin ardından zamlı maaş tablosu netleşti