Auto-Created-3
11 Ekim 2023 ( 86 izlenme )
Reklamlar

CHP'li Başarır'dan Cemal Canpolat'a sert tepki: Gereken yapılacak, o hadsize haddini bildireceğiz

CHP Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, CHP İstanbul İl Başkanlığı seçimini kaybeden Cemal Canpolat'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkındaki sözlerine sert bir yanıt verdi. Başarır, Cemal Canpolat'ın İmamoğlu'na yönelik eleştirilerine cevap vererek, "Onun için gereken yapılacak. O hadsize haddini de bildireceğiz. Mersin, Adana, İstanbul, Ankara'da listelerle işe alım yok." dedi.

Ali Mahir Başarır ayrıca, çocuk istismarı soruşturma ve kovuşturmalarının artması konusunda Türkiye için utanç verici olduğunu ifade etti ve çocukların eğitime erişimine dikkat çekti.

Başarır aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti grup toplantısında izlettiği bir videoda İstanbul İl Kongresi'nde Cemal Canpolat'ın yaptığı açıklamalara da atıfta bulunarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin işe alımlarının parti listeleriyle değil, kişisel yetenekler ve ihtiyaçlar doğrultusunda yapıldığını vurguladı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Trafik kayıtlarıyla ortaya çıktı! Otomobilde gri renk, beyazı tahtından etti Koronavirüs İlacını Bulduk!>> Motorine 1 lira 35 kuruş indirim geldi Bahçeli'nin AK Parti'den emekli maaşı talebine yanıt: Olur tabi ki elimizden geleni yaparı