Anasayfa
23 Mart 2024 ( 25 izlenme )
Reklamlar

Bomba iddia: Erdoğan, İstanbul mitinginde emekliye seyyanen 5 bin TL müjdesi verecek

Türkiye'de milyonlarca emeklinin maaşları, yüksek enflasyonun etkisiyle giderek erirken, 31 Mart seçimlerine yaklaşırken Ankara'da hareketli günler yaşanıyor.

Emekliler için belirleyici olabilecek İstanbul mitingi, 24 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek ve seçimin kaderini belirleyebilecek nitelikte.

AK Parti çevrelerine göre, İstanbul mitingine katılım seçim süreci hakkında önemli bir mesaj içerecek. CHP ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verebileceği müjdelerin etkili olabileceğini düşünüyor.

Kulislerde dolaşan son iddiaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın mitingde emeklilere seyyanen 5 bin lira müjdesi vereceği konuşuluyor.

Daha önce de hatırlanacağı üzere, Cumhurbaşkanı Erdoğan, emeklilerin maaşlarını artırmak adına promosyon müjdesi vermişti. Erdoğan, "Emeklilere güzel bir haberim var. Kamu bankalarımız bu yıl promosyon ödemesi miktarlarını alınan aylığa göre 8 bin lira ile 12 bin lira arasında belirledi. Diğer bankalar da benzer şekilde promosyon ödemeleri yapacak." şeklinde açıklamada bulunmuştu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’i çileden çıkaran olayın doğrusu ortaya çıktı! Meğer hiçbir şey göründüğü gibi değilmiş KEMİKLERİ VE EKLEMLERİ YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ YAPIYOR! Kenan'a sabır diliyorum Rekor in'dirim! AY'RINTILAR Y'ORUMDA