Auto-Created-3
03 Kasım 2023 ( 32 izlenme )
Reklamlar

Bitcoin, son 17 ayın zirvesine çıktı

Bitcoin fiyatı, son 17 ayın en yüksek seviyesine çıkarak 35 bin doların üzerinde işlem görüyor. Bu yükseliş, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) ilk Bitcoin spot ETF'sini onaylayacağı beklentisi ve Federal Rezerv'in (Fed) faiz artırımlarına son vereceği umudu ile ilişkilendiriliyor.

Kripto para piyasası toplam değeri son 24 saat içinde yaklaşık %2,19 artarak 1,3 trilyon doları aştı. Bitcoin'in fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %4 artış kaydederek 36 bin dolara yaklaştı. Ancak, bu kripto paranın Kasım 2021'den bu yana yarı yarıya değer kaybettiği bir dönemde yaşanan bir yükselişti.

Ethereum, piyasa değeri bakımından ikinci sırada yer alıyor ve son 24 saat içinde %1,40'tan fazla değer kazanarak 1,830 dolar seviyesine ulaştı.

Kripto para piyasası genellikle volatiliteye açık olduğu için fiyatlar hızlı bir şekilde değişebilir. Kripto varlıklarıyla ilgilenen yatırımcılar, dikkatli ve bilinçli bir şekilde işlem yapmalı ve piyasa koşullarını yakından takip etmelidir.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP, ek MTV alımını öngören yasal düzenlemenin iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvurdu. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, "İnşası devam eden konutlar hızla artıyor." Tarihin en büyük illüzyonistlerinden Harry Houdini'yi tanıyan var mı? Efsanenin hayatına birlikte göz atalım... Sosyal Konut için kimler başvurabilir? İşte kafası karışanlar için 10 soruda sosyal konut projesi