Auto-Created-3
01 Şubat 2024 ( 28 izlenme )
Reklamlar

Belçika'da çiftçiler Avrupa Parlamentosu'nu kuşattı

Belçika'da çiftçiler, artan maliyetler, AB'nin çevre politikaları ve ucuz ithal ürünleri gibi konuları protesto etmek amacıyla ana yolları trafiğe kapatarak gösteri düzenledi. Traktörleriyle başkent Brüksel'de trafik akışını durduran çiftçiler, aynı zamanda Avrupa Parlamentosu önünde de bir gösteri gerçekleştirdi. Çiftçiler, AB'nin tarım politikaları, doğa restorasyon hedefleri, destekleme kesintileri, enerji ve gübre maliyetlerindeki artış gibi konularda rahatsızlıklarını dile getirdi.

Bu protestolar, Belçika'daki çiftçilerin yanı sıra Almanya, Fransa, İspanya, Hollanda, Polonya, İtalya, Macaristan ve diğer AB ülkelerindeki çiftçilerin de benzer endişeleri paylaştığı bir dönemde gerçekleşti. Avrupa genelinde çiftçiler, tarım politikaları, enerji maliyetleri, ithal ürünlerin rekabeti, su tasarrufu önlemleri ve diğer konularda AB'ye karşı tepkilerini dile getiriyor. Bu tür protestolar, çeşitli AB ülkelerinde artan maliyetler ve destekleme ödemelerindeki kesintilere karşı duyulan memnuniyetsizliği yansıtmaktadır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası'nın yıl sonu dolar tahmini 40 TL oldu ABD’de mayıs enflasyon oranı İhracatçı kurumlara, kurumlar vergisi oranında 1 puan indirim kanunu Önemli uyarı! Koronavirüs aşısı olmadan önce bunu mutlaka yapın....