Auto-Created-3
20 Şubat 2024 ( 43 izlenme )
Reklamlar

Bayraktar İnşaat'tan 50'nci Yılına Özel 72 Ay Vade %1,99 Kredi Oranı "Adres Ankara Evleri"

Bayraktar İnşaat, 50. yılını kutladığı özel projesi "Adres Ankara Evleri" ile dikkat çekiyor. Bu projede, yatırımcılara yüzde 1,99 kredi oranı ve 72 ay vade fırsatı sunulmaktadır.

"Adres Ankara Evleri", Ankara'nın merkezi konumlarından birinde, Etlik Şehir Hastanesi ve İvedik Metro'ya yalnızca bir dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, yeni yapılacak Adalet Sarayı'na da yaklaşık bir kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Projede 3 etapta toplam 3.000 konut ve Açık Çarşı konseptli bir alışveriş merkezi bulunmaktadır.

"Adres Ankara Evleri", dayanıklı beton yapısı ve depreme dayanıklı zemindeki fore kazık uygulamasıyla dikkat çekmektedir. Doğa dostu peyzaj alanları, tematik oyun parkurları ve hastaneye ile metroya yakınlığıyla konforlu bir yaşam sunmaktadır.

Ankara'nın değerli bir yerleşim bölgesi olan Yenimahalle'de bulunan "Adres Ankara Evleri", 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunmaktadır. Projede konut ve ticari alanlar arasında geçiş bulunmamaktadır, bu da güvenliği artırmakta ve kullanıcılara sosyal yaşamın avantajlarını sunmaktadır.

Projede yer alan "Adres Çarşı" ise bölgenin yeni cazibe merkezi olmayı hedeflemektedir. Açık AVM konseptiyle tasarlanan ticari alanlar, birçok önemli markaya hizmet verecek şekilde planlanmıştır. "Adres Ankara Kulüp" ile sakinlerine ayrıcalıklı bir kulüp atmosferi sunulmaktadır.

Ayrıca, projede bulunan geniş peyzaj alanları, yüzme havuzu, spor salonu, kafe, sauna, hamam, açık spor sahaları, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkurları gibi birçok aktivite imkanı sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için www.adresankara.com adresine başvurabilirsiniz.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

2023 yılı TBMM ek bütçesi, Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda onaylandı. Otellerde tatil tarifesi: 10.000 TL'den başlayıp 500.000 TL'ye kadar çıkabiliyor Sözde ambargo var! Rusya'nın Avrupa'ya sıvılaştırılmış doğal gaz ihracatı rekor kırdı TCMB, Şubat ayı ödemeler dengesi istatistiklerini yayınladı.