Auto-Created-3
14 Mayıs 2023 ( 60 izlenme )
Reklamlar

Bakan Nebati Oyunu Mersin'de Kullandı

Mersin AK Parti Milletvekili Adayı Nebati, oyunu kullandığı Zeki Ayan Mahallesi'ndeki Osmangazi İlk ve Ortaokulunun bahçesinde vatandaşlarla sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Daha sonra 1294 seçim sandığının bulunduğu dersliğe giden Nabati, sandık görevlilerine hayırlı olsun dileyerek, kabineye giderek sandığı kullandı.

Bakan Nebati, gazetecilere yaptığı açıklamada, seçim sürecini sorunsuz geçirdiklerini ve demokrasi şöleni kapsamında güzel çalışmalarla süreci tamamladıklarını söyledi.

2. yüzyılın başında bu seçimin önemini seçim kampanyası sırasında gördüğünü söyleyen Nebati, Türkiye'nin "Milletin sözü yeter" sloganıyla 14 Mayıs 1950'de çok partili temsil sürecine girdiğini söyledi. meydana gelmişti.

Nabati, katılımın yüksek olduğunu belirterek şunları söyledi:

"Seçim sonuçlarını hep birlikte göreceğiz ama hem katılımın yüksek olması hem de ittifakımız başta olmak üzere sokakların, caddelerin, evlerin, ilçelerin ve illerin Cumhur İttifakı'na destek kampanyası yürütmesi yol gösteriyor." . Rabbim bu milletin önünü açsın, seçmenin yani milletimizin sağduyusu ile Türkiye'nin ikinci asrını muzaffer kılacak seçimi hepimize nasip etsin inşallah.”

Bakan Nabati, seçimlerde başarılar diledi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakan Nebati; " Bankacılık Sektörümüz Gayet İyi" Bakan Şimşek'in ağzından verilen "ÖTV ve KDV'de artış olacak" iddiası asılsız çıktı Bakan Şimşek: "Ekonomi politikalarımız kısa vadede fiyat istikrarını ve finansal istikrarı hedeflemektedir" Kilosu 250 bin liradan satılan safran, çiçek açmaya başladı