Anasayfa
10 Şubat 2024 ( 28 izlenme )
Reklamlar

Aldığı paket çekirdeğin içinden sigara izmariti çıktı

Malatya'da yaşayan Hazar Ülger, bir zincir marketten aldığı paket çekirdek içerisinden çıkan sigara izmariti karşısında şaşkına döndü. Ülger, market ve üretici firmaya hukuk yoluyla hesap sormaya hazırlanıyor.

Özel bir göz hastanesinde çalışan sağlıkçı Hazar Ülger, iş çıkışı arkadaşlarıyla birlikte alışveriş yapmak için bir zincir markete gitti. Aldığı paket çekirdeği eve getirdiğinde ise içinden sigara izmariti çıktığını görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Ürünün paketi üzerinde yazan üretici firmayı aramasına rağmen başka bir firmanın telefonuna çıktığını belirten Ülger, muhatap bulamadığı için ne yapacağını bilemediğini ifade etti.

Başından geçenleri anlatan Ülger, "BİM'de alışveriş yaptık ve çekirdek aldık. Eve geldiğimizde içinde sigara izmariti olduğunu gördük. Konuyla ilgili muhatap bulamadık, firma da bize dönüş yapmadı. Sonrasında bir video çekip sosyal medyada paylaştık. Kısa sürede milyonlarca izlenme ve benzer şikayetlerle karşılaşanlar oldu. Bu sıkıntılı bir süreç. Ben bir sağlıkçı olarak, bu izmariti atan kişinin herhangi bir bulaşıcı hastalığının olup olmadığını bilemiyoruz. Paketi hiçbir şekilde açmadık, zaten incelendiğinde orijinal kapalı olduğu görülecek" dedi.

Ülger, ödemeyi kredi kartı ile yaptığını ve bu durumun kesinlikle ekstrede belli olduğunu belirterek, avukatı aracılığıyla konunun sonuna kadar takipçisi olacaklarını ifade etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Baba Vanga'nın 2024 kehanetleri ortaya çıktı! Türkiye'de o ilimizi uyarmıştı. Söyledikleri ilk yorumda Herkes 1 Milyon kazandı diye çok sevinmişti. Ama 1 milyonu alamıyor. Nedenini Fatih Altaylı paylaştı ama asıl ayrıntıda söylediği herkesin haklı yorumu yapmasına neden oldu. (SEBEBİ YORUMDA) Cüneyt Arkın'ın cenazesinde büyük saygısızlık! Böyle bir rezillik daha önce hiç görülmedi Kadın kocasına dönüp gülümseyerek bir öpücük kondurmuş