Auto-Created-3
31 Ocak 2024 ( 34 izlenme )
Reklamlar

6 balıkçı 37 bin lira değerinde dev yayın balığı yakaladı: Kilosu 250 TL'den satılacak

Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde balıkçılık yapan Ali Dağlı ve beraberindeki 5 kişi, Yedigöl Barajı'nda 2 metre 20 santim uzunluğunda ve 148 kilogram ağırlığındaki dev yayın balığını yakaladı. Kilogram fiyatı 250 TL olarak belirlenen bu devasa balık, ilçe halkı tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Balıkçı Ali Dağlı, balığı iş yerinde sergileyerek çevredeki vatandaşların meraklı bakışlarına maruz kaldı. Balık, toplamda 37 bin TL değerindeydi ve kilosu 250 TL'den satışa sunulacaktı. Ağı çekerken 56 kişinin zorlanarak tekneye çektiği bu dev yayın balığı, bölgede hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen ilçe halkı tarafından ilgiyle karşılandı.

Balıkçı Ali Dağlı, balığın canlı olması nedeniyle zorlu bir mücadele verdiklerini ifade ederek, "Bunu vatandaşlarımız parçalayarak kilosunu 250 Türk Lirasından satacağız." şeklinde konuştu. Bu olağanüstü balık, bölgede konuşulan ve ilgi çeken bir olay haline geldi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakanlık Türkiye ekonomik modelini paylaştı! Benzine 1.34 TL, motorine 1.11 TL zam geliyor 37. Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi İstanbul'da gerçekleşti Türkiye ekonomisi yılın ilk çeyreğinde yüzde 4 büyüdü