Anasayfa
25 Eylül 2023 ( 25 izlenme )
Reklamlar

Muş Belediye Başkanı Asya, Muş'un geleceğini "Mega Projeler" programında paylaştı

Muş Belediye Başkanı Feyat Asya, "Mega Projeler" programında Muş'un geleceğine yönelik projeler ve stratejik planlar hakkında bilgi paylaştı. Programda, Muş'un kültürel zenginlikleri, turistik potansiyeli ve şehirdeki ekonomik, sosyal ve kültürel alanlardaki büyüme ve değişim hakkında bilgiler verildi. Başkan Asya, Muş'un tarihi ve kültürel önemine vurgu yaparak, şehrin medeniyetlerin uzlaştığı bir şehir olduğunu ifade etti.

Başkan Asya, "Ortak akıl, birlikte yönetim ve ideal bir şehir inşası" sloganıyla yola çıktıklarını ve 10 yıldır bu ilkeye bağlı kaldıklarını belirtti. Muş'un kısa, orta ve uzun vadeli ihtiyaçlarına yönelik projeleri anlattı. Kısa vadede altyapı, yeşil alanlar, hayvan pazarı gibi projelere odaklandıklarını, orta vadede ise şehirlerarası otobüs terminali, iletişim merkezleri, Bilgi Evleri gibi projeleri gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Başkan Asya, ayrıca Garni Deresi (Lale Vadisi) projesini, millet bahçesi ve millet kıraathanesi inşaatını ve mahallelerdeki bilgi evleri ve kültür merkezlerini tanıttı. Program, Muş'un ekonomik ve kültürel büyümesine katkı sağlayacak projelerin kamuoyuna duyurulmasına önemli bir platform sundu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Müge Anlı'nın nikahta ne giyeceği ortaya çıktı! 2. kez evlenecek olan ünlü sunucunun kıyafeti çok konuşulacak İnşaat Ustasıyla Evlendi.. Muhalif medyada istifa T.ecavüze uğradığını 11 yaşına kadar söyleyemiyor.