Anasayfa
27 Eylül 2023 ( 24 izlenme )
Reklamlar

Bayraktar, Elon Musk'ın TEKNOFEST'e gelmesini ve bu etkinliği deneyimlemesini istediklerini belirtti

TEKNOFEST Yönetim Kurulu ve Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Türkiye'de düzenlenen TEKNOFEST'in önemini vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın daveti üzerine SpaceX ve Tesla'nın kurucusu Elon Musk'ı TEKNOFEST'e davet ettiğini hatırlattı. Bayraktar, Elon Musk'ın TEKNOFEST'e gelmesini ve bu etkinliği deneyimlemesini istediklerini belirtti. Ayrıca, TEKNOFEST'in dünyada benzersiz bir teknoloji etkinliği olduğunu ve buradaki atmosferin, geleceğin teknoloji trendlerine bir bakış sunan özel bir deneyim olduğunu ifade etti.

TEKNOFEST'in katılımcı sayısıyla her yıl rekorlar kıran bir etkinlik olduğuna da dikkat çeken Bayraktar, bu yıl İzmir'de gerçekleşen etkinlik için 600 binden fazla kayıt olduğunu ve genellikle kayıt yaptıranların üzerine ek bir katılımcı sayısının geldiğini belirtti. Yani TEKNOFEST, her yıl büyük bir ilgi ve katılımcı kitlesi tarafından ziyaret edilen bir etkinlik olarak öne çıkmaktadır.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bebeğin Ağzındakini Öğrenince Yerin Dibine Girdi.. Sağlam muayeneye soktuğu aracını 110 bin TL hasarlı olarak geri aldı Naci Görür yeni açıkladı! Hazır olun..İş'te r'iskli o iller (DE.TAYLAR YORUMDA Hamile bir kadın otobüste ona gülümseyen bir adam gördü - koltukları birkaç kez değiştirdikten sonra