Auto-Created-3
18 Şubat 2024 ( 32 izlenme )
Reklamlar

Üretimin durdurulduğu maden ocağında taşeron şirketten işçilere çağrı: Eksiksiz herkes işe gelecek

Erzincan'ın İliç ilçesindeki Anagold Madencilik'te yaşanan toprak kayması sonucu göçük altında kalan işçilerin arama kurtarma çalışmaları devam ederken, Çiftay şirketi adına dikkat çeken bir mesaj gönderildi. Mesajda, "Gereksiz haberlere kulak asmayalım. Arkadaşlar, hepimiz akşam vardiya saatinde işe çıkıyoruz. İşe çıkacakmış gibi hazır bir şekilde vardiya saatlerinde duyarlı olalım. Eksiksiz herkes gelecektir." ifadeleri yer aldı.

Erzincan'ın İliç ilçesindeki Anagold Madencilik'e ait maden ocağında meydana gelen toprak kaymasında göçük altında kalan 9 işçiyi arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Üretim faaliyetlerinin durdurulup lisansların iptal edilmesinin ardından, Anagold Madencilik'in taşeronu olan Çiftay şirketi çalışanlarına işe gelmeleri konusunda çağrıda bulundu.

"NORMAL VARDİYA DEVAM EDİYOR"

Şirketin işçilere öğle saatlerinde gönderdiği mesajda, "Arkadaşlar normal vardiya devam ediyor. İşe çıkacakmış gibi hazır bir şekilde vardiya saatlerinde duyarlı olalım. Gereksiz haberlere kulak asmayalım. Gelişmelerden haberdar edeceğiz, kimse yazılı bir izin almadan bir yere gitmesin" ifadeleri yer aldı.

"EKSİKSİZ HERKES İŞE GELECEK"

Daha sonra ise şirket, işçilere şu mesajı yolladı: "Arkadaşlar, hepimiz akşam vardiya saatinde işe çıkıyoruz. Vardiyada olan kamyon personel parkında toplanıp iş dağılımı yapıp işe çıkacağız. Eksiksiz herkes gelecektir. İzinde olan arkadaşlar hariç."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonları ilgilendiren açıklama! Çoğu kişi bilmiyor! Hepsi dahil, ikramiye.. Yalancı koronavirüs hastalığı' yaşayanların sayısı artıyor' Litvanya, Türkiye’den SİHA alıp Ukrayna’ya Bağışlayacak Dış Ticarette Açık Günden Güne Artış Gösterdi