Auto-Created-3
16 Mart 2023 ( 84 izlenme )
Reklamlar

Togg İstanbulİzmir arası kaç lira yakıyor? Normal bir arabadan üçte bir daha ucuz

Togg İstanbulİzmir arası kaç lira yakıyor? Normal bir arabadan üçte bir daha ucuz

İstanbul'da açılan TOGG Deneyim Merkezi yoğun ilgi görüyor. Ziyaretçilerin araca yakından bakabilecekleri ortada, Togg serisi hakkında da bilgiler var. Hesaplamadan sonra; Togg marka CSUV ile 306 lira 82 kuruş fiyatla İzmir'e gidebilirsiniz. 1020 lira 74 kuruşla aynı segmentte bir benzinli araba ile İzmir'e gidebilirsiniz.

Togg Experience Center, geçtiğimiz Çarşamba günü Beşiktaş'ta bir alışveriş merkezinde açıldı. Togg CSUV'un Gemlik Mavisi rengi, ilk günden bu yana yoğun ilgi gören Deneyim Merkezi'nde görülüyor. Ziyaretçiler, deneyim merkezindeki ön panel deneyim stantlarında Togg marka aracı dışarıdan inceliyor ve aracın içindeki paneller hakkında bilgi sahibi oluyor.

TOGG İLE İSTANBULİZMİR ARASI 306 LİRA
Kurulan macera merkezi, Togg serisi hakkında da bilgi veriyor. Hesaplamadan sonra; Togg marka CSUV ile 306 lire 82 kuruş fiyatla İzmir'e gidebilirsiniz. 1020 lire 74 kuruşa aynı segmentte bir araba ile İzmir'e gidebilirsiniz.

"BUNU GÖRMEK GURUR VERİCİ"
İlk şubesini İstanbul'da açan TOGG Deneyim Merkezi, Türkiye genelinde 20'ye çıkacak. Merkezi ziyaret eden Burak Çetinkaya, “Çok gururluyuz. Türkiye'nin 6070 yıllık hayali buydu. Bunu görmekten bile gurur duyuyor. Görünüş olarak ülkemize yakışan ve Avrupa pazarında hak ettiği yeri bulan bir araçtır. Arabanın sevdiğim yanı tasarımı. Onun tasarımı. Çok güçlü görünüyor. Akıllı bir araç olarak kabul edilir. Muhtemelen seveceği birçok özelliğe sahip olacaktır. En büyük avantajı elektrikli olması” dedi.

"ARACIN TASARIMINDAN ETKİLENDİM"
Bir başka ziyaretçi ise, “Diğer ülkelerin arabalarını da takip ediyorum. Tasarımı harika, dünya çapında rekabet edeceğine eminim. Biz Türkler olarak çok mutluyuz. Çok rahat ve başarılı olacağına emin olduğum aracın tasarımı beni çok etkiledi. Hedefimiz bunu sağlayacak olan uluslararası pazarda rekabet etmektir. Çıktığında almaya çalışacağım, Türkiye fiyatlarıyla 800900.000 lira civarında olacak, bence çok uygun bir fiyat" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ev sahibi seçimi değişti! Hedefleri artık aileler yerine öğrenciler ve bekarlar Merkez Bankası'nın yeni başkanı Fatih Karahan oldu Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Akkuyu," Hedefimiz çok kısa sürede elektrik üretmek" Tarihin en büyük illüzyonistlerinden Harry Houdini'yi tanıyan var mı? Efsanenin hayatına birlikte göz atalım...