Auto-Created-3
25 Mayıs 2023 ( 62 izlenme )
Reklamlar

RTÜK Başkanı Şahin'den fiyat manipülasyonu açıklaması

RTÜK Başkanı Şahin'den fiyat manipülasyonu açıklaması

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, "KESK Konfederasyonu HaberSen Şube Başkanı Sadık Canyurt adlı çalışanımızın, yerli ve milli gururumuz Togg'a inanılmaz fiyat manipülasyonu yaptığının öğrenilmesinin ardından soruşturma başlatıldı" dedi. başlık."

RadyoTelevizyon Yüksek Kurulu (RTÜK) Başkanı Ebubekir Şahin, HaberSen Şube Başkanı Sadık Canyurt'un Togg ile ilişkisi olduğunun ortaya çıkmasının ardından Kamu Hizmeti Sendikaları Konfederasyonu hakkında soruşturma başlatıldığını duyurdu. 

Şahin, Twitter'dan yaptığı açıklamada, "KESK Konfederasyonu HaberSen Şube Başkanı Sadık Canyurt isimli çalışanımızın, yerli ve milli gururumuz Togg'a inanılmaz fiyat manipülasyonu yaptığı haberinin ardından soruşturma başlatıldı. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

JP Morgan, Merkez'in faiz kararı sonrası Türkiye'ye ilişkin yıl sonu faiz ve enflasyon tahminini yükseltti ABD'de borç tavanı müzakereleri yine tıkandı Kasaplar Federasyonu Başkanı'ndan internetteki sucuk reklamına tepki: Bu fiyata işkembe bile yok Depremzedelere hibe ve kredi desteği! Konut için 750 bin, iş yeri için 400 bin verilecek