Auto-Created-3
13 Aralık 2023 ( 38 izlenme )
Reklamlar

Puma, İsrail Milli Takımı resmi sponsorluğunu bırakıyor

Somali Cumhurbaşkanının oğlunun neden olduğu kurye ölümüyle ilgili yaşanan olaylarda Müge Anlı'nın programına başvuru yapıldığı ancak kabul edilmediği iddia edildi. Bu durumu eleştiren Armağan Çağlayan, sosyal medya üzerinden Müge Anlı'ya destek verdi ve failin zaten belli olduğunu belirtti. İşte olayla ilgili özgünleştirilmiş bir özet:

İstanbul'da yaşanan ve Somali Cumhurbaşkanının oğlunun karıştığı kaza, motokurye Yunus Emre Göçer'in hayatını kaybetmesine neden oldu. Göçer'in ailesi, olayın aydınlatılması için Müge Anlı'ya başvuruda bulundu, ancak başvurularının reddedildiği iddia edildi. Bu durumu eleştiren Armağan Çağlayan, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, "O programda fail aranıyor, fail belli zaten" ifadelerini kullanarak Müge Anlı'nın durumunu savundu.

Çağlayan, Anlı'ya destek mesajında, televizyon programının olayla ilgili bir faili ortaya çıkarmak amacı taşıdığını ve failin zaten belli olduğunu belirtti. Ayrıca, yetkililerin tutuklama ya da idari karar almamasının sorunlu olduğunu ifade etti. Kaza sonrasında Muhammed Hassan Şeyh Mahmud hakkında yurtdışına çıkış yasağı ve yakalama kararı çıkarıldığı bilgisi paylaşıldı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Merkez'in hamlesiyle kredi kartı ve kredi faizleri de yükselecek! İşte 1 Kasım'dan itibaren geçerli olacak yeni oranlar Fitch, Türkiye'nin kredi notunu yükseltti Merkez bankasının faiz kararı metninde dikkat çeken detay: Faiz indirim döngüsünün sonlandırılmasına karar verildi. Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeli haberi verdi! Kurban Bayramı tatili 9 güne uzatıldı