Auto-Created-3
15 Aralık 2020 ( 521 izlenme )
Reklamlar

Paylaşımı Olay Oldu >>

Flaş haber..Aman RTÜK Görmesin: Cüneyt Özdemir’in ‘Çıplak’ Paylaşımı Olay Oldu!Ayrıntılar Haberin Detayındadır…


Cüneyt Özdemir’den ‘Çıplak’ Dizisine Eleştiri!

Gazeteci Cüneyt Özdemir, Türk yapımı ‘Çıplak’ dizisine dikkat çeken eleştirilerde bulundu.

BLU TV yapımı Çıplak dizisi Gazeteci Cüneyt Özdemir’in diline pelesenk oldu.

Sanattan siyasete kadar neredeyse her konuya eleştiri getiren Cüneyt Özdemir bu kez de Çıplak dizisine dil uzattı. RTÜK’ü işaret ederek Özdemir, cesur sahneleriyle dikkat çeken diziyi eleştirerek ‘aman’ dedi.

Can Evrenol’un yönetmen koltuğunda oturduğu, Merve Göntem’in de senaryosunu kaleme aldığı, dizinin başrollerinde Müge Bayramoğlu, Ramazan Mert Demir ve Bora Cengiz yer alıyor.

Sadece diziye eleştiri getirmekle kalmayan Cüneyt Özdemir, fragmanı da paylaştı.

Türk yapımı internet dizisine yönelik ‘’Aman RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin bey ve sansür kılıcı görmesin!’’ eleştirisini yapan Özdemir dikkat çekti.

**********

Nusret'ten yeni alınacak müdüre dudak uçuklatan maaş. Sadece iki şartı var 

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Londra'da açacağı yeni restoranı için müdür arayışına girdi. Mekanı için bir müdür arayan Gökçe, bu kişiye yaklaşık 850 bin lira (80 bin pound) maaş verecek. Ayrıca Gökçe, ilanda bu iş için iki şart koştu.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre, Tuz serpme hareketiyle adını dünyaya duyuran Nusret Gökçe, Londra'da açacağı restorana müdür arayışı için ilan verdiği ortaya çıktı.850 BİN LİRA MAAŞ VERECEK 

Gökçe, dükkanın müdürüne yıllık 80 bin pound (850 bin TL) vereceğini ilanlarla servis etmeye başladı. İşletmeci, Türkçe bilen ve İngiltere'de 15 yıl iş tecrübesi kazanmış birini arıyor. Nusret Gökçe'nin dünya çapında 20'ye yakın mekanı bulunuyor.Menülerindeki fiyatlarıyla çok konuşulan Nusret, son olarak 500 TL'ye sattığı altın tozlu cappuccino ile günlerce konuşulmuştu. 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

TCMB, Şubat ayı ödemeler dengesi istatistiklerini yayınladı. Kredi kartı taksit limiti sınırlandırıldı. Bakaya kalanların bedelli askerlik ücretleri ne olacak? Mısır Çarşısı'nda taneyle hurma satışı başladı