Auto-Created-3
26 Mart 2023 ( 42 izlenme )
Reklamlar

İstanbul'da otopark ücretlerine zam

İstanbul'da otopark ücretlerine zam

İstanbul Belediyesi'nin UKOME toplantısında kayyumun otopark ve çekici ücretlerinin artırılmasına karar verildi.
İstanbul Belediyesi'ne (İBB) bağlı Trafik Koordinasyon Merkezi (UKOME) toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda, Türkiye Polis Vakfı Genel Müdürlüğü'nün Emanet Otoparklarına yerleştirilerek gözaltına alınan araçların günlük park ve çekme ücretlerinin yeniden düzenlenmesi önerisi değerlendirildi.

Araç çekme ücretinin 250 liradan 400 liraya, özel ulaşım ücretinin 250 liradan 5 kilometreye kadar olan mesafeler için 400 liraya, ek kilometre ücretinin 12 liradan 15 liraya çıkarılmasına karar verildi.

Teklif kapsamında, emanet otopark ücret tarifesi motosikletlerde 13 liradan 20 liraya, binek otomobillerde 30 liradan 40 liraya, pikap, kara taşıtları, minibüslerde 32 liradan 50 liraya, kamyon ve otobüsler için 52 liradan 75 liraya çıkacak. iş makinaları için 78 liradan 100 liraya çıkarılan verginin kaldırılmasına karar verildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Altın negatif haftalık kapanışta İsrail-Hamas çatışmaları sonrası kruvaziyer gemileri rotayı Türkiye'ye çevirdi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güney Kore lideriyle görüştü! Türkiye'ye 3. nükleer santral kuruluyor Merkez'in hamlesiyle kredi kartı ve kredi faizleri de yükselecek! İşte 1 Kasım'dan itibaren geçerli olacak yeni oranlar