Anasayfa
25 Eylül 2023 ( 47 izlenme )
Reklamlar

İstanbul'da harabeye dönmüş ev için 8 bin 500 TL kira ve 2 depozito istediler

İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunan harabe durumundaki bir eve istenen kira bedeli hayrete düşürdü. Bir ilan sitesinde yayımlanan ilanda, her tarafı dökülen bu ev için aylık 8 bin 500 TL kira ve iki kira bedeli depozito talep edildi.

İstanbul'da ev kiraları, enflasyon ve döviz kuru artışları nedeniyle son dönemde ciddi bir artış gösterdi. Bu artışlar sırasında, bir ilan sitesinde bu kadar kötü bir durumda olan bir eve bu kadar yüksek bir kira bedeli belirlenmesi dikkat çekti.

Harabeye dönmüş bir ev için talep edilen 8 bin 500 TL kira ve iki kira bedeli depozito, ev sahibinin ilanında "Müstakil ev, kiralık merkezi yerde" notu ile belirtilmiş. Ancak bu yüksek kira talebi, kiralık ev arayan vatandaşlar arasında büyük bir tepkiye neden oldu. Ev sahibinin bu talebi, evin kötü durumuyla uyumsuz bir şekilde algılandı ve eleştirildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pantolonuna delik açıp mahkumla ilişkiye giren gardiyan Yerleşen Paaraya Para Demeyecek D'ETAY Y0RUMDA Dünyaca ünlü oyun geliştiricisi satılığa çıktı! Hisse başına 60 euro istiyor DİYABET İÇİN İNCİR YAPRAĞI