Auto-Created-3
18 Ocak 2021 ( 4470 izlenme )
Reklamlar

İNTİZARIN ACI GÜNÜ ...

Ünlü Şarkıcıdan Acı Haber Geldi
Ünlü Şarkıcıdan Acı Haber Geldi

Ulanın Akyaka Mahallesinde yaşayan şarkıcı ve besteci İntizarın babası Cemal Arslan, 2 hafta önce solunum güçlüğü çekmesi nedeniyle Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedaviye alındı.


Asker emeklisi olan Arslan'ın, bugün öğle saatlerinde solunum yetmezliği tedavisi gördüğü Yoğun Bakım Ünitesi'nde kalbi durdu. Cemal Arslan, doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.Ünlü şarkıcı İntizarın da babasının rahatsızlığı nedeniyle uzun süredir Muğla'da olduğu öğrenildi.Arslan'ın cenazesinin yarın Muğla Adli Tıp Kurumu Morgundan alınıp defnedileceği İzmir'e getirileceği belirtildi.
Şarkıcı İntizar'ın annesi hayatını kaybetti

İntizar  Konu Sen Olunca  (Official Video)  YouTube
İntizar kimdir? İntizar kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı…
90'lı yıllardan beri Türk müziğinde adı geçen işlere imza atan İntizar'ın hayatına dair birçok detay merak ediliyor. Şarkıcı İntizar kimdir sorusunu soran vatandaşlar, kaç yaşında olduğunu ve nereli olduğunu da araştırıyor. İşte İntizar'ın hayatına dair merak edilen ayrıntılar...


İntizar kimdir? İntizar kaç yaşında ve nereli? İşte hayatı…
Yıllar önce bir konserde keşfedilen İntizar, imza attığı albümlerle kendi dinleyici kitlesini yaratmıştı. Peki İntizar kimdir? Asıl adı İntizar Arslan olan ve basında İntizar olarak tanınan şarkıcının hayat hikayesine dair merak edilenler haberimizde…

Hacca giden İntizar'ın gençlerden bir isteği var  İntizar kimdir?  Biyografisi  Ünlülerin dünyası Haberleri


KONSERLE BAŞLAYAN ÜNLÜ OLMA SÜRECİ

Sibel Can’ın bir konserinde sahneye çıkınca konseri izleyenler arasında olan Ahmet Selçuk İlkan ve Ferdi Tayfur, konser sonrası İntizar'la irtibata geçer, Ferdi Tayfur, İntizar'a, sesini çok beğendiğini ve ona albüm yapmak ister.

İNTİZAR KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

1974’de Tunceli’de doğan İntizar’ın soyadı Arslan’dır. Babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir’de yaşamıştır. İzmir’de düzenlenen bir müzik yarışmasında Türk Halk Müziği ve pop müzik dallarında birinci olan şarkıcı Ağrı Eğitim Fakültesi’nden mezun olmuştur.

İntizar kimdir? İntizar kaç yaşında? İntizar nereli?  Takvim


İntizar’ın albümleri:

Gelincik (1997)

Gece Nemi (2000)

Göçebe (2002)

Aldanırım (2003)

Nazar Boncuğum (2005)

Ihlamurlar Altında / Nazar Boncuğum (2006)

Ömrüm Senindir (2009)

Aşk Yağmurları (2013)İntizar kimdir, nerelidir, kaç yaşında? İntizar'ın biyografisi  Son Dakika  Haberler


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Milyonlarca çalışanın gözü yeni yıldaki asgari ücret açıklamasında olacak! İşte yeni yılda asgari ücret için ne rakam konuşuluyor? TCMB 23 Mart tarihli Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısının özeti yayınlandı Yüksek enflasyonu düşürmek için faiz artışları sürmeli açıklaması yapıldı İBB'den yeni destek açıklandı! 50 bin üniversite öğrencisine beslenme desteği sağlandı.