Auto-Created-3
10 Mart 2023 ( 56 izlenme )
Reklamlar

İGDAŞ 15 banka ile anlaştı! İstanbullular doğalgaz faturalarını taksitle ödeyebilecek

İGDAŞ 15 banka ile anlaştı! İstanbullular doğalgaz faturalarını taksitle ödeyebilecek

İGDAŞ, vatandaşların soğukla ​​birlikte artan ısınma giderlerini rahatlıkla ödeyebilmesi için bankalarla anlaştı. 15 banka ile varılan anlaşmaya göre İstanbullular doğalgaz faturalarını kredi kartına faizsiz taksitle ödeyebilecek.

İGDAŞ, İstanbul'da havaların soğumasıyla birlikte yükselmeye başlayan doğalgaz faturalarının vatandaşların daha kolay ödenmesi için bankalarla anlaştı. İGDAŞ'ın 15 banka ile anlaşması bulunmaktadır. Anlaşma hükümlerine göre İstanbullular doğalgaz faturalarını kredi kartlarıyla faizsiz taksitlerle ödeyebilecekler. Her banka ile yapılan anlaşmaya bağlı olarak vade sayısı farklıdır.

5 AYA KADAR TAKSİT
Kredi kartına taksitli ödeme kampanyası 1 Ekim 2022 31 Mayıs 2023 dönemini kapsıyor. Bankalara göre taksit sayısı 2 ile 5 arasında olacak. Halk Bankası'nda faturalar 5 taksitte ödenebiliyor. Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası 4; Bankalar Alternatifbank, Denizbank, Garanti Bankası, ING Bank, Kuveyt Türk, Odea Bank, QNB Finans Bank, TEB ve Türkiye Finans 3; Akbank, Vakıf Katılım ve Vakıfbank 2 oran vermektedir.

İSTANBULLULAR İÇİN FAİZSİZ FİNANSMAN DESTEĞİ
Ayrıca İGDAŞ ile Vakıf Katılım arasında imzalanan anlaşma ile İstanbullulara faizsiz finansman desteği sağlanacak. Maddi destekten yararlananlar, geri ödemelerini faizsiz ve bedelsiz olarak 12 taksitte yapabilirler.

Kampanyanın detaylarını paylaşan İGDAŞ Genel Müdürü Dr. Mithat Bülent Özmen, "İstanbul halkının hayatını kolaylaştırıp konforunu artırmak için geceli gündüzlü çalışıyoruz. Yaklaşan kış öncesi abonelerimiz için faturalarını ödeme kolaylığı konusunda birçok çalışma yürüttük. Bunlardan bir yenisini 1 Kasım itibariyle hayata geçiriyoruz. Vakıf Katılım ile yaptığımız anlaşma kapsamında bankada İGDAŞ aboneleri için bir limit tahsis edildi. İGDAŞ abonesi olan ve fatura borcu bulunmayan evsel abonelerimiz, vade farksız ve masrafsız olarak bu finansman desteğinden faydalanabilecekler. Abonelerimiz banka tarafından tahsis edilecek limitleri kapsamında, kampanya dönemindeki faturaları için bu fırsattan faydalanabilecekler. Limitleri kapsamında ödenen faturalarını, masrafsız ve vade farksız olarak 12 aya kadar istedikleri taksit sayısına bölüp taksit tarihlerinde geri ödeyebilecekler" ifadelerini kullandı.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 MART 2023
Öte yandan tüketici finansman desteğinden yararlanmak isteyenler 1 Kasım'dan itibaren Vakıf Katılım şubelerine başvuru yapabilecek. Kampanya 31 Mart 2023'e kadar devam edecek.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

IMF, ABD'nin büyüme olasılıklarını düşürdü 370 milyar liralık borç yapılandırdıldı Türkiye'de bir ilkti Antalya'da yapılmıştı! 9 yıl sonraki hali görenleri şaşırttı Motorinde fiyat artışı bekleniyor