Auto-Created-3
28 Ağustos 2023 ( 58 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tahıl krizini çözmek için Soçi'ye çıkarma yapacak

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Rusya'nın rafa kaldırdığı Tahıl Koridoru Anlaşması'nın yeniden hayata geçirilmesi için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Partisinin MKYK toplantısı sonrasında konuşan Çelik, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız dünyanın gıda krizine düşmemesi için diplomasiye girişti. Başkan yakında Soçi'yi ziyaret edecek. Tahıl koridorunda gelişmeler olabilir.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti'nin MKYK toplantısının ardından açıklama yaparak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakın zamanda Soçi'yi ziyaret edeceğini söyledi. Çelik, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız dünyanın gıda kriziyle karşı karşıya kalmaması için diplomasiyi yürüttü. Başkan yakında Soçi'yi ziyaret edecek. Tahıl koridorunda bir iyileşme olabilir.” ifadelerini kullandı.

AK Parti MKYK toplantısı sona erdi. Toplantının ardından kamera karşısına geçen AK Parti sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. AK Partili Çelik, Rusya'nın kınadığı Tahıl Koridoru Anlaşması'na ilişkin diplomatik çalışmaların devam edeceğini belirterek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Soçi'de görüşmelerde bulunacağını belirtti.

"CUMHURBAŞKANI YAKINDA SOCI'YI ZİYARET EDECEK"

AK Parti sözcüsü Çelik, şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız dünyanın gıda krizine düşmemesi için diplomasiye girişti. Başkan yakında Soçi'yi ziyaret edecek. Tahıl koridorunda gelişmeler olabilir.” ifadelerini kullandı.

AK Partili Çelik'in açıklamalarından satırbaşları şöyle: “Demokrasimize ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz. Büyük kongrelerimiz Türk demokrasisi açısından önemli bir dönüm noktası olduğu gibi partimizin tarihine de damgasını vurmuştur. Güçlü reytingler yapılacak.” 7 Ekim'de. Büyük kongrenin hazırlıklarını yapacağız. Daire başkanlarımız gerekli hazırlıkları yaptı. 

Yaklaşan yerel seçimlere yönelik değerlendirmelerimizi yaptık. En önemli konulardan biri yerel seçimlerdir. Seçimler demokrasi günüdür. Milletimizin huzuruna çıkıp milletimiz için yapılanları ortaya koyacağız. Cumhurbaşkanımız yerel seçimlere yoğun bir şekilde hazırlanma talimatı verdi. Yeni dönemde şehirlerimizin güçlü toplumsal anlayışımızla buluşması için bu tedbirlerin güçlü bir şekilde uygulanması için gerekli yönlendirmeyi sağladılar.

“ÖRGÜTLERİMİZ SEÇİMLERE GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE HAZIRIZ”

Organizasyonlarımız seçimlere çok iyi hazırlanıyor. Tüm bu süreci değerlendirirken son seçim tartışmaları bitmedi. Seçimde çoğunluğu Cumhur İttifakı kazandı. Seçimi yüksek katılım ve yüksek şeffaflıkla geride bıraktık. Seçim sonucunu tüm dünya ve Türkiye'deki herkes fark ederken, seçim sonucunu fark etmeyen tek kişi Sayın Kılıçdaroğlu'dur. 

Kılıçdaroğlu tehlikeli bir şey yapıyor. Çelişkili açıklamalar yapıyor. Ağır bir yenilgiye uğradı, 7 kişilik masa kurdu ve siyasi bir sonuç elde edemediği ortaya çıktı. Ortaklarının her biri Kılıçdaroğlu'nu ağır bir şekilde eleştiriyor. Bu masanın küçük ortakları, onlar olmasaydı CHP'nin bu kadar oy alamayacağını iddia etti. 

Başkan, başkan yardımcılarını bu partiler arasında paylaştırdı. Bundan sonra hesap vermesi ve açıklaması gerekiyordu. Sürekli olarak seçimin meşruiyeti konusunu gündeme getiriyor. CHP'den de destek yok.

"CHP'DE TEK ADAM REJİMİNİ KILIÇDAROĞLU'NUN KURDUĞU ORTAYA ÇIKTI."

Terör örgütleri kendisine destek verdiklerini söylerken, açıklamamıza rağmen yorum yapamadı. Kılıçdaroğlu'nun kendi partisi içinde kendi adına yüksek baskıcı tek adam rejimi kurduğu ortaya çıktı. 

Gizli ortaklıklara girdiği için CHP yönetimine hesap vermemelidir. Gizli taahhütlerde bulunması gerekirken neden bundan kaçınıyor? Müttefiklerine karşı dürüst olmadığı ortaya çıktı. Siyasi yenilgi anıtı haline geldi, kendi partisine zarar verdi, milletimize yalan söyledi. 

Söyleyecek hiçbir şeyi olmadan, sürekli olarak gelecek dönem başkanının ve seçimlerin meşruiyetine meydan okumaya çalışıyor. Milletten özür dilemesi gereken birinin yalan politikasından başka bir şey değil.

KILIÇDAROĞLU GEÇMİŞ MUHTEŞEM OLARAK ADAY OLDU”

Günümüzün kapatılan siyasi partilerini öldüren yaklaşımın bir siyasi parti lideri olarak tekrarlanması vahimdir. Yassıada zihniyeti budur. Onları sabote ettiler

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere sanayi ve ticarethane abonelerinin kullandığı elektriğe yüzde 20 oranında zam yapıldı 29 Eylül 2023 00:16 Özel sektörün yurt dışı kredi borcu, Merkez Bankası'nın rezervlerinden bile fazla Fahiş Kira Zammı Yapan Ev Sahiplerine Hapis Yolu Görünüyor BAKAN KOCA DUYURDU