Anasayfa
26 Mart 2024 ( 11 izlenme )
Reklamlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken enflasyon mesajı: Ne verirsek verelim dipsiz kuyu misali kaybolup gidiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aksaray'da yerel seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlara seslenirken ekonomiye dair önemli mesajlar verdi. Konuşmasında enflasyonla mücadelenin önemine vurgu yapan Erdoğan, "Yılın ikinci yarısında enflasyonun düşmesi ile elimiz rahatlayacak. Öncelik enflasyonu düşürmek. Ne verirsek verelim dipsiz kuyu misali kaybolup gidiyor. Alım gücündeki düşüşü telafi için adımlar atıyoruz" ifadelerine yer verdi.

Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları şu şekilde:

"Sevgili Aksaraylılar, kıymetli hanımefendiler, gençler, aziz kardeşlerim, hepinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum. Medeniyet mirasımıza sahip çıkmasıyla her gelişimizde bu eşsiz şehre kalbimizi bırakıyoruz. Aksaray gönlümüzün baş köşesinde yer alıyor. Aksaray her zamanki gibi inşallah rekoru da kıracak. Aksaray'ın bize olan sevgisinden zerre şüphemiz yok. Geçtiğimiz yılki seçimlerde coşkunuzu sandığa yansıttınız. Verdiğiniz destek için her birinize şükranlarımı sunuyorum. Aksaray, aslan gibi kükreyerek dost gönüllere huzur, düşman gönüllere korku verdi. Yanımızda yer aldığınız için Aksaray'a teşekkür ediyorum."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

kripto para borsası FTX'in kurucusu Sam Bankman-Fried'a 25 yıl hapis cezası Wall Street'te resesyon beklentileri artıyor Sevilen İsmin Eşi Bakın Kim Çıktı.. Kim Milyoner'e damga vuran Yeşilçam sorusu!