Auto-Created-3
22 Mart 2024 ( 35 izlenme )
Reklamlar

Ceyda Düvenci'nin yeni aşkı, Ebru Cündübeyoğlu'nun 19 yıllık eski eşi çıktı

Geçtiğimiz sene Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini sonlandıran Ceyda Düvenci, bir süredir radyo programcısı Güçlü Mete ile aşk yaşadığına dair haberlerle gündeme gelmişti. Ancak Mete'nin daha önce Düvenci'nin arkadaşı olan Ebru Cündübeyoğlu ile evli olduğu ortaya çıktı.

Aramızda Kalmasın programında yer alan habere göre, Güçlü Mete'nin eski eşi Ebru Cündübeyoğlu, sosyal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeye devam ediyorlar. İki oyuncu ilişkinin ardından birbirlerini takip etmeye devam ederken, Düvenci'nin Cündübeyoğlu'nun fotoğraflarına yaptığı beğenileri geri çektiği belirtildi. 

Bu durumla ilgili konuşan Müge Dağıstanlı, "Ceyda ve Güçlü Mete yıllardır birbirlerini tanıyorlar. Ceyda Düvenci ve Ebru'nun dost olmadıklarını biliyoruz, ama like çekmek orada bir panikleme hali de var." şeklinde yorum yaptı.

Ebru Cündübeyoğlu ile Güçlü Mete, 2003 yılında nikah masasına oturmuş ve 2022 yılında boşanmışlardı. 19 yıllık evliliklerini sonlandıran çiftin Duru adında bir kızı bulunuyor.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kilis'te yeşil altının hasadı başladı: Tarladaki ağırlığı 95 lira Türkiye'nin ilk insansız savaş uçağı Bayraktar Kızılelma ayağını yerden kesti. Otobüs firmalarının yüzde 35-40'ı kontak kapatmak üzere açıklaması yapıldı Emeklileri Maaşları ve Bayram İkramiyeleri Rakamları Belirlendi