Auto-Created-3
11 Temmuz 2023 ( 111 izlenme )
Reklamlar

Bağımlılara kötü haber! Sigarada zam var işte yeni fiyatlar

Vergi artışı kademeli olarak sigara fiyatlarına yansırken, dün gece JTİ Grup'un sigaralarına yapılan zam sonrası PM Grup'ta da fiyat artışı yaşandı. Grupta en ucuz sigara 42 TL iken, en pahalı sigara 48 TL'ye mal oldu.

Yeni vergi artışlarının ardından birçok sektörden zam haberleri gelmeye devam ediyor. Geçen ay sigaraya yapılan 5 TL'lik zamdan sonra şimdi de ikinci güncellemeler geliyor.

JTİ GRUBU'NA İLK YÜKSEK

JTİ Grubu sigaralarına dün gece yapılan zam ile grubun en ucuz sigarası 41 liraya, en pahalısı 46 liraya yükseldi. JTİ grubundaki artışın ardından PM grubunun fiyatları bugün yükselişe geçti.

PM GRUBUNUN EN UCUZU 42 TL

Artışla birlikte PM grubunda en ucuz sigara 42 TL'ye yükselirken, gruptaki en pahalı sigara 48 TL'ye yükseldi. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBY) Başkanı Erol Dündar, haberi duyurdu. Dündar tweet attı: "Sigarada ikinci büyük artış yaşandı" dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

En tembel vatandaş yarışmasında kazananlar belli oldu Çin'in en büyük e-ticaret ve teknoloji şirketlerinden biri olan Alibaba, CEO değişikliği yaşıyor Faiz kararı sonrası kredi kartı faizleri de değişiyor! 1 Ekim'den itibaren geçerli olacak Öğretmenler 24 Kasım'da iş bırakıyor