Akciğer Kanserine Karşı Mutlaka Tüketilmeli!

Deneyimlediğiniz için bunları eminiz hepiniz biliyorsunuz. Ancak tere otunun bilmediğiniz yönleri ve bazı hastalıklara karşı sağlamış olduğu yararları sizi bir hayli çok şaşırtacak gibi duruyor. Örneğin; tükettiğiniz bir tutam tere otunun eş kütlede olan portakaldan daha fazla C vitamini ve eş kütlede olan ıspanaktan daha fazla demir içerdiğini biliyor muydunuz? Hatta ve hatta eş değerdeki sütten daha fazla kalsiyum içeriyor.

Ah sigara. Çoğumuz için onunla da olmuyor, onsuz da. Zararlı olduğu kesin. Zararı ne yaparsak, yapalım içtiğimiz sürece ortadan kaldırmak da mümkün değil. E ama bir türlü bırakamıyorsak? Üstelik çoğu kez bırakmaya çalıştığımız halde. Ya da yakınlarınız sebebiyle pasif olarak içiyorsak? Tamamen diğer bir sebeple akciğerleriniz doluysa? Hadi o zaman, akciğerlerinize aşağıda belirtilen iyiliği yapın. Tere Kürü Nasıl Yapılır? Malzemeler; Yarım litre içme suyu 15 yaprak taze ve yeşil tere
İçme suyunu kaynatın. İçine taze ve yeşil tereleri atın. Ve üzeri kapatılmış olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatarak haşlayın. 3 dakika sonunda soğuması için bekletmeden hemen süzün. Ilıkken ya da soğuduktan sonra için.

Ne Zaman İçeceğiz? Aç karnına ya da yemeklerden 22,5 saat sonra tamamını için. İçine hiçbir şey ilave etmeyin. Mutlaka tek başına tüketin, salata ya da yemekle beraber tüketildiğinde etkisini önemli ölçüde kaybeder. Bu kürü kimler kullanmamalı? Böbrek yetmezliği olanlar Diyaliz hastaları Hamileler Hangi tereyi kullanalım? Mutlaka taze, yeşil ve iyi yıkanmış tere. Sararmış tere yaprakları toksik madde içerdiği için kesinlikle kullanılmamalıdır. Kuru tere de olmaz.

Ne kadar süreyle uygulayacağız? 5 gün boyunca hergün uygulanmalı. Kür ayda bir kez tekrar edilebilir, yalnızca 5 gün olarak. Tadını beğenmedim. Ne yapmalıyım? O zaman aç karnına ya da yemeklerden 22,5 saat sonra 15 yaprak tereyi çiğ olarak ve üzerine bir şey ilave etmeden iyice çiğneyin. Kür kendisini nasıl gösterecek? Kürü uygulamaya başladıktan bir 2 gün sonra balgam sökmeye başlayacaksınız. Kür boyunca kimi zaman idrar yapma sırasında yanma görülebilir, normal, bu terenin içerdiği etken maddelerden kaynaklı.

devamı için görsellere tıklayınız
Reklamlar